Workshopy a ďalšie udalosti v Brand Experience Center

Kurzy prebiehajú iba v českom jazyku.

Pridajte sa k nám napríklad na jednom zo špeciálnych kuchárskych workshopov. Pod vedením renomovaných kuchárov si priamo v Brand Experience Center osvojíte progresívne kuchárske umenie a vyskúšate varenie na inteligentných, inováciami nabitých spotrebičoch Siemens, Bosch a Gaggenau.

bec

Kulinářská show se spotřebiči Bosch a Siemens

calendar Sobota14.09.
calendar11:00
calendar Streda25.09.
calendar16:00
calendar Sobota05.10.
calendar11:00
calendar Štvrtok17.10.
calendar16:00
calendar Sobota02.11.
calendar11:00

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovější...

Více informací

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovějších technologií, funkcí a inovací připravit perfektní pokrmy, které ohromí celou rodinu a případné hosty.

Uvidíte, jak si připravit dokonale upečené a šťavnaté hovězí maso s pomocí teplotní sondy. Zjistíte, jak správně upéct rybu v páře nebo jak na indukční desce uvaříte krém sabayone s lesním ovocem, které zapečete v troubě. Díky našim spotřebičům hravě zvládnete náročné pokrmy a i z obyčejných příloh vykouzlíte gastronomický zážitek.

Tyhle a spousty dalších jídel zvládnete připravit díky našemu workshopu, na kterém všechny vyzkoušené recepty také ochutnáte. Přijďte se přesvědčit, jak rychlé a snadné je vaření s moderními spotřebiči Bosch a Siemens.

Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com