Workshops and other events at the Brand Experience Center

Courses available only in Czech language.

Take part in one of our special culinary workshops. Coached by renowned chefs, here in the Brand Experience Center you will learn progressive culinary arts and have a go at cooking while using intelligent and innovative appliances by Siemens, Bosch and Gaggenau.

bosch

Kulinářská show se spotřebiči Bosch

calendar Wednesday24.10.
calendar17:00

Baví Vás vařit a chtěli byste se zdokonalit nebo si přípravu jídla ulehčit? Naši profesionálové Vám názorně předvedou, s čím vším Vám mohou spotřebiče Bosch pomoci a že se nemusíte bát vařit i komplik...

Více informací

Baví Vás vařit a chtěli byste se zdokonalit nebo si přípravu jídla ulehčit? Naši profesionálové Vám názorně předvedou, s čím vším Vám mohou spotřebiče Bosch pomoci a že se nemusíte bát vařit i komplikovanější recepty nebo si pozvat na návštěvu celou rodinu. Uvidíte, že i zdravou večeři pro děti je možné připravit snadno a rychle.

V průběhu večera uvaříme několik chodů – od předkrmu až po dezert. Zjistíte, že i doma si můžete jednoduše připravit vlastní vynikající pečivo, předvedeme si, s čím pomůže při vaření pára nebo jak přípravu usnadní teplotní sonda, pečicí senzor v troubě nebo užitečné funkce indukčních varných desek. Přijďte se přesvědčit, jak příjemné, jednoduché a rychlé je vaření s moderními spotřebiči Bosch.

 

siemens

Vaření s technologiemi Siemens

calendar Thursday25.10.
calendar17:00

Zajímají vás nejnovější technologie, inovace, aplikace? A zároveň rádi vaříte pro sebe i pro své přátele? Domácí spotřebiče Siemens představují obojí - špičkovou výbavu, která vás v kuchyni promění v...

Více informací

Zajímají vás nejnovější technologie, inovace, aplikace? A zároveň rádi vaříte pro sebe i pro své přátele? Domácí spotřebiče Siemens představují obojí - špičkovou výbavu, která vás v kuchyni promění v profesionálního kuchaře. Chcete vědět, jak funguje teplotní sonda, senzorová automatika nebo k čemu je dobrá vakuovací zásuvka a vaření v páře?  Předvedeme Vám, jak si rychle a snadno připravit dokonalé menu, kterým ohromíte své hosty. V průběhu večera uvaříme několik chodů – od předkrmu až po dezert, a využijeme při tom ty nejnovější funkce a technologie Siemens, které ocení i zkušený kuchař.  Zveme Vás na představení těchto a dalších technologií v praxi na domácích spotřebičích Siemens.
 

bsh

Kulinářská show se spotřebiči Bosch a Siemens

calendar Thursday01.11.
calendar16:00
calendar Thursday15.11.
calendar16:00
calendar Thursday29.11.
calendar16:00
calendar Saturday01.12.
calendar11:00
calendar Saturday08.12.
calendar11:00

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovější...

Více informací

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovějších technologií, funkcí a inovací připravit perfektní pokrmy, které ohromí celou rodinu a případné hosty.

Vyzkoušíte si, jak připravit dokonale upečené a šťavnaté hovězí maso s pomocí teplotní sondy. Zjistíte, jak správně upéct rybu v páře nebo jak na indukční desce uvaříte krém sabayone s lesním ovocem, které zapečete v troubě. Díky našim spotřebičům hravě zvládnete náročné pokrmy a i z obyčejných příloh vykouzlíte gastronomický zážitek.

Tyhle a spousty dalších jídel zvládnete připravit díky našemu workshopu, na kterém všechny vyzkoušené recepty také ochutnáte. Přijďte se přesvědčit, jak rychlé a snadné je vaření s moderními spotřebiči Bosch a Siemens.

Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com