Workshops and other events at the Brand Experience Center

Courses available only in Czech language.

Take part in one of our special culinary workshops. Coached by renowned chefs, here in the Brand Experience Center you will learn progressive culinary arts and have a go at cooking while using intelligent and innovative appliances by Siemens, Bosch and Gaggenau.

bec

Kulinářská show se spotřebiči Bosch a Siemens

calendar Thursday14.11.
calendar16:00
calendar Saturday07.12.
calendar11:00

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovější...

Více informací

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovějších technologií, funkcí a inovací připravit perfektní pokrmy, které ohromí celou rodinu a případné hosty.

Uvidíte, jak si připravit dokonale upečené a šťavnaté hovězí maso s pomocí teplotní sondy. Zjistíte, jak správně upéct rybu v páře nebo jak na indukční desce uvaříte krém sabayone s lesním ovocem, které zapečete v troubě. Díky našim spotřebičům hravě zvládnete náročné pokrmy a i z obyčejných příloh vykouzlíte gastronomický zážitek.

Tyhle a spousty dalších jídel zvládnete připravit díky našemu workshopu, na kterém všechny vyzkoušené recepty také ochutnáte. Přijďte se přesvědčit, jak rychlé a snadné je vaření s moderními spotřebiči Bosch a Siemens.

bosch

Vánoční pečení se spotřebiči Bosch

calendar Monday02.12.
calendar16:00

Máte rádi cukroví? Pečete rádi (nejen) o Vánocích? Zažijte naše spotřebiče v akci a vyzkoušejte si, jak vám můžou přípravu zjednodušit a zrychlit. Navštivte Brand Experience Center a vychutnejte si je...

Více informací

Máte rádi cukroví? Pečete rádi (nejen) o Vánocích? Zažijte naše spotřebiče v akci a vyzkoušejte si, jak vám můžou přípravu zjednodušit a zrychlit. Navštivte Brand Experience Center a vychutnejte si jedinečný kulinářský zážitek, při kterém vám ukážeme, že se v kuchyni nemusíte nadřít jako za našich babiček. S pomocí nejnovějších technologií a užitečných funkcí připravíme tradiční domácí cukroví nebo si upleteme neodolatelnou vánočku. Využijeme například robot OptiMum se zabudovanou váhou,parní troubu Bosch nebo multifunkční tyčový mixér.

Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com