Jeden showroom. Tři značky.
Mnoho důvodů k návštěvě.

Potřebujete poradit s výběrem domácích spotřebičů? Rozhodujete se, která pračka nebo myčka nádobí je ta nejlepší pro vaši domácnost?

Přijďte se inspirovat a vybrat ty nejvhodnější spotřebiče do své domácnosti.

Zarezervujte si čas návštěvy v Brand Experience Center.

Manažer centra a nadšený kuchař Jakub Meyer a jeho tým jsou připraveni představit vám nejen pomocníky do kuchyně, ale i další spotřebiče Bosch, SiemensGaggenau. Vysvětlí vám jejich výhody, podělí se o praktické tipy a doporučí ten správný model na míru vašim představám a možnostem.

Neváhejte a vyzkoušejte si naživo, jak výkonné a chytré naše spotřebiče jsou. K dispozici vám bude vyškolený tým, který zodpoví vaše otázky a seznámí vás i s nejmenšími detaily. Pro rezervaci návštěvy stačí vybrat datum a čas. Využijte prosím formulář níže. 

Rezervovat návštěvu

Stoprocentní v každém detailu

Již po generace jsou domácí spotřebiče Bosch synonymem spolehlivosti a kvality pro miliony domácností. Naším cílem je usnadnit váš každodenní život, abyste se mohli věnovat tomu, co máte rádi.

Rezervovat návštěvu

Spotřebiče výjimečné jako vy

Spotřebiče Siemens v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, přesto je jejich ovládání neuvěřitelně intuitivní. Špičkové technologie, nadčasový design, kvalita zpracování i efektivní využití zdrojů přinesly značce Siemens řadu prestižních ocenění, jako je například iF Design Award nebo cena Red Dot Award.

Rezervovat návštěvu

Pro ty, kteří neumí být druzí

Exkluzivní německá značka Gaggenau je vizionářem na poli domácích spotřebičů. Jako první uvedla na trh vestavnou pečící troubu nebo sklokeramickou varnou desku. Poctivý přístup k řemeslu a dokonalé zpracování nejkvalitnějších materiálů jsou osobní vizitkou této značky.

Rezervovat návštěvu
Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com