Kulinářské show a další akce v Brand Experience Center

Přidejte se k nám a zúčastněte se některé ze speciálních kulinářských show přímo v Brand Experience Center. Zkušení kuchaři vám předvedou své kuchařské umění na inteligentních, inovacemi a funkcemi nabitých spotřebičích Bosch a Siemens. Kromě malého občerstvení budete moci i vše, co se bude připravovat, ochutnat. Zažijte to s námi v příjemné atmosféře, kdy zapomenete, že je všední den.

bec

Předváděcí vaření: Kulinářská show se spotřebiči Bosch a Siemens

calendar Sobota07.03.
calendar11:00
calendar Úterý17.03.
calendar16:00
calendar Sobota04.04.
calendar11:00
calendar Úterý14.04.
calendar16:00
calendar Sobota02.05.
calendar11:00
calendar Úterý12.05.
calendar16:00
calendar Sobota30.05.
calendar11:00
calendar Úterý09.06.
calendar16:00
calendar Sobota20.06.
calendar11:00

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovější...

Více informací

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovějších technologií, funkcí a inovací připravit perfektní pokrmy, které ohromí celou rodinu a případné hosty.

Uvidíte, jak si připravit dokonale upečené a šťavnaté hovězí maso s pomocí teplotní sondy. Zjistíte, jak správně upéct rybu v páře nebo jak na indukční desce uvaříte krém sabayone s lesním ovocem, které zapečete v troubě. Díky našim spotřebičům hravě zvládnete náročné pokrmy a i z obyčejných příloh vykouzlíte gastronomický zážitek.

Tyhle a spousty dalších jídel zvládnete připravit díky našemu workshopu, na kterém všechny vyzkoušené recepty také ochutnáte. Přijďte se přesvědčit, jak rychlé a snadné je vaření s moderními spotřebiči Bosch a Siemens.

bsh

Kurz vaření: Vyzkoušejte si vaření na spotřebičích Bosch a Siemens

calendar Středa11.03.
calendar16:00
calendar Středa01.04.
calendar16:00
calendar Středa06.05.
calendar16:00
calendar Středa24.06.
calendar16:00

Vaříte rádi? Chtěli byste si vyzkoušet ty nejnovější technologie a užitečné funkce moderních domácích spotřebičů? Přihlaste se na kurz vaření v Brand Experience Center a naučte se připravit perfektní...

Více informací

Vaříte rádi? Chtěli byste si vyzkoušet ty nejnovější technologie a užitečné funkce moderních domácích spotřebičů? Přihlaste se na kurz vaření v Brand Experience Center a naučte se připravit perfektní menu jako ze špičkové restaurace. Naši profesionální kuchaři vám prozradí některé své triky a moderní spotřebiče ušetří spoustu práce a času. Přesvědčte se, že zvládnete snadno a rychle vytvořit pokrmy, kterými nadchnete všechny své hosty. Přijďte poznat něco nového a vychutnat si jedinečný gastronomický zážitek. 

Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com

Použití cookies

Kliknutím na tlačítko „Přijmout" nám umožníte sledovat své chování na této webové stránce. To nám umožňuje vylepšit naše webové stránky a přizpůsobit Vám inzerci. Pokud kliknete na „Odmítnout", použijeme pouze soubory cookies ke zlepšení použitelnosti a statistickému měření. Ochrana osobních údajů

Přijmout Odmítnout