Kulinářské show a další akce v Brand Experience Center

Přidejte se k nám a zúčastněte se některé ze speciálních kulinářských show přímo v Brand Experience Center. Zkušení kuchaři vám předvedou své kuchařské umění na inteligentních, inovacemi a funkcemi nabitých spotřebičích Bosch a Siemens. Kromě malého občerstvení budete moci i vše, co se bude připravovat, ochutnat. Zažijte to s námi v příjemné atmosféře, kdy zapomenete, že je všední den.

bec

Kulinářská show se spotřebiči Bosch a Siemens

calendar Čtvrtek14.11.
calendar16:00
calendar Sobota07.12.
calendar11:00

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovější...

Více informací

Máte rádi vaření a chtěli byste zlepšit své kuchařské dovednosti? Navštivte Brand Experience Center a zažijte jedinečný kulinářský zážitek. Naši profesionální kuchaři Vám ukážou, jak pomocí nejnovějších technologií, funkcí a inovací připravit perfektní pokrmy, které ohromí celou rodinu a případné hosty.

Uvidíte, jak si připravit dokonale upečené a šťavnaté hovězí maso s pomocí teplotní sondy. Zjistíte, jak správně upéct rybu v páře nebo jak na indukční desce uvaříte krém sabayone s lesním ovocem, které zapečete v troubě. Díky našim spotřebičům hravě zvládnete náročné pokrmy a i z obyčejných příloh vykouzlíte gastronomický zážitek.

Tyhle a spousty dalších jídel zvládnete připravit díky našemu workshopu, na kterém všechny vyzkoušené recepty také ochutnáte. Přijďte se přesvědčit, jak rychlé a snadné je vaření s moderními spotřebiči Bosch a Siemens.

bosch

Vánoční pečení se spotřebiči Bosch

calendar Pondělí02.12.
calendar16:00

Máte rádi cukroví? Pečete rádi (nejen) o Vánocích? Zažijte naše spotřebiče v akci a vyzkoušejte si, jak vám můžou přípravu zjednodušit a zrychlit. Navštivte Brand Experience Center a vychutnejte si je...

Více informací

Máte rádi cukroví? Pečete rádi (nejen) o Vánocích? Zažijte naše spotřebiče v akci a vyzkoušejte si, jak vám můžou přípravu zjednodušit a zrychlit. Navštivte Brand Experience Center a vychutnejte si jedinečný kulinářský zážitek, při kterém vám ukážeme, že se v kuchyni nemusíte nadřít jako za našich babiček. S pomocí nejnovějších technologií a užitečných funkcí připravíme tradiční domácí cukroví nebo si upleteme neodolatelnou vánočku. Využijeme například robot OptiMum se zabudovanou váhou,parní troubu Bosch nebo multifunkční tyčový mixér.

Kde nás najdete?
Radlická 350,
158 00 Praha 5

Kontaktujte nás
+420 251 095 511
experiencecenter@bshg.com