Stoprocentní v každém detailu

Stačí jediné slovo na otázku proč zrovna Bosch. Jsou to detaily. Právě tyto detaily byly pro zakladatele značky Bosch vždy klíčové. Robert Bosch odmítal akceptovat cokoli, co bylo jen skoro dobré nebo skoro dokonalé. A jeho odkaz ctíme i dnes. Do poslední maličkosti. Po celé generace vyvíjíme domácí spotřebiče, které jsou jednoduše perfektní do nejmenšího detailu.

Každá nová inovace v domácích spotřebičích Bosch vytváří vždy nové standardy špičkové technologie. Vymýšlíme průkopnické funkce, které přivádíme k dokonalosti a kterými se snažíme znovu a znovu fascinovat. To vše vždy s jediným hlavním cílem: přicházet s takovými vylepšeními, které lidem viditelně zjednodušují život. S každou novou inovací posouváme meze za hranice představivosti. Nepřestáváme se snažit být lepší, jedině tak nepřestáváme být dobří. Tvoříme inteligentní řešení, abychom vám umožnili žít ten nejlepší život. To vše v souladu s naší filozofií, která ctí ekonomickou a společenskou odpovědnost a stará se o životní prostředí. Raději obětujeme svůj zisk, než abychom ztratili důvěru vás, našich zákazníků.

Spolehlivost a dlouhá životnost našich spotřebičů je pro nás velmi důležitá. Nabízíme vám tak produkty, které zaručují stále stejný výkon po celou dobu jejich životního cyklu. A snažíme se jít ještě dál. Vysokou kvalitu našich domácích spotřebičů můžete procítit všemi svými smysly – na pohled, na dotek, sluchem, chutí i vůní.

Ještě pořád nevíte, co se skrývá za značkou Bosch? Nabízíme našim zákazníkům technologie, které vás nadchnou a dají vám pocit bezpečí. Technologická řešení, která jsou spolehlivá a jednoduše intuitivní na ovládání. Tím vám šetří práci i čas. Díky nim tak dosáhnete velmi snadno vždy perfektních výsledků. S minimálním úsilím, a dokonce i s minimem nákladů na energii nebo spotřebu vody. Jednoduše řečeno – naše domácí spotřebiče vám vždy o kousek vylepší život. Vy se tak můžete věnovat zcela jiným věcem, než je celodenní starost o domácnost. Zbyde vám čas na rodinu, přátele i vaše koníčky.

„Naprosto nesnesitelná myšlenka pro mě vždy byla,
že by si někdo prohlédl můj výrobek a objevil nějakou chybu.
Proto jsem se vždy snažil dělat svoji práci co nejlépe
a důkladně ji kontroloval, aby byla tou nejlepší z nejlepších.“

Robert Bosch, zakladatel společnosti

 

Kde nás najdete?

Radlická 350, 158 00 Praha 5